Polityka gwarancji i zwrotów

Ograniczona gwarancja

Należy pamiętać, że zestawy e-papierosów składają się z różnych części i dlatego podlegają różnym okresom gwarancji .

 

 1. Zestawy i urządzenia do e-papierosów (wykorzystujące zewnętrzne baterie) objęte są 6-miesięczną gwarancją liczoną od daty zakupu.
 2. Baterie i mody mają ograniczoną żywotność w zależności od sposobu użytkowania. Każdy z nich objęty jest 60-dniową gwarancją liczoną od daty zakupu. Niniejsza gwarancja traci ważność, jeśli urządzenie zostało uszkodzone w wyniku nieprawidłowego obchodzenia się i/lub manipulacji.
 3. Clearomizery, atomizery (znane również jako cewki lub głowice), kapsuły i zbiorniki to elementy eksploatacyjne i nie są objęte gwarancją. Jeśli jednak zostaną uznane za martwe w momencie odbioru (wadliwe w momencie odbioru) i zostaniemy o tym powiadomieni w ciągu 7 dni od ich otrzymania, możemy je wymienić według własnego uznania.
 4. Niektóre części czołgu, niezależnie od marki i możliwości, z biegiem czasu prawdopodobnie ulegną zużyciu. Części te należy regularnie konserwować i/lub wymieniać, aby produkt działał prawidłowo.
 5. Cewki, wymienne kapsuły i zbiorniki mają różną żywotność. Może to trwać od 2 do 14 dni, ale zależy to w dużym stopniu od płynu, mocy i sposobu użytkowania.
 6. E-Liquidy to materiały eksploatacyjne, sprzedawane w zapieczętowanych butelkach i nie są objęte gwarancją. Jedynym wyjątkiem od tej reguły są wady produkcyjne lub błędy w wysyłce z naszej strony, w którym to przypadku wymienimy je.
 7. Ładowarki, etui ładujące, przewody i wtyczki do adapterów ściennych są objęte gwarancją trwającą jeden rok (12 miesięcy) od daty zakupu. Jeśli przedmiot ma usterkę elektryczną, taką jak między innymi brak emisji ładunku, wymienimy go.
 8. Jednorazowe e-papierosy — należy pamiętać, że użytkownik ponosi odpowiedzialność za koszty zwrotu wadliwych jednorazowych papierosów, które zostały otwarte i użyte. Jeśli Twój produkt zostanie uznany za martwy w dniu przyjazdu, z przyjemnością zwrócimy Ci koszty wysyłki. Wszystkie produkty zostaną sprawdzone przez nasz zespół kontroli jakości w celu sprawdzenia statusu DOA i upewnienia się, że nie były używane.

 

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany warunków gwarancji bez uprzedzenia. Zastrzegamy sobie również prawo do odmowy zwrócenia nam przedmiotów, które nie spełniają naszych określonych wymagań.

 

Należy pamiętać, że gwarancje nie stanowią gwarancji i obejmują jedynie wady produkcyjne.

 

 

 

Wyjątki gwarancyjne

Wszystkie gwarancje opisane powyżej nie mają zastosowania do:

 

 1. normalne zużycie;
 2. umyślne uszkodzenie, nieprawidłowe warunki przechowywania lub pracy, wypadek, zaniedbanie ze strony użytkownika lub strony trzeciej;
 3. niezastosowanie się do obsługi lub użytkowania produktów zgodnie z instrukcjami;
 4. niezastosowanie się do normalnej konserwacji produktów, w tym regularnego czyszczenia komponentów i złączy;
 5. wszelkie zmiany lub naprawy dokonane przez Ciebie lub osobę trzecią, która nie jest jedną z naszych autoryzowanych stacji obsługi; Lub
 6. wszelkie specyfikacje dostarczone przez Ciebie

 

Nie ma to wpływu na Twoje prawa w związku z produktami, które są wadliwe lub niezgodne z opisem. Porady na temat Twoich praw można uzyskać w lokalnym Biurze Porad Obywatelskich lub w biurze ds. standardów handlowych.

 

 

 

Towar wadliwy lub uszkodzony

W mało prawdopodobnym przypadku, gdy jakikolwiek produkt będzie wadliwy, należy poinformować o tym nasz Dział Obsługi Klienta w ciągu 24 godzin od otrzymania towaru. Wszelkie roszczenia zgłoszone po tym terminie mogą nie zostać uwzględnione. Prosimy nie wyrzucać żadnych towarów przed zgłoszeniem problemu, ponieważ możemy zażądać numerów partii, dowodów fotograficznych i/lub zażądać zwrotu towaru.

 

Po otrzymaniu wadliwego towaru przetestujemy i sprawdzimy produkt. Jeśli okaże się, że przedmiot jest wadliwy, zaoferujemy Ci zwrot pieniędzy lub wymianę w ciągu 30 dni. Wszystkie zwroty środków zostaną zrealizowane przy użyciu tej samej metody płatności, która została użyta podczas składania zamówienia. Jeśli produkt nie będzie już dostępny, zwrócimy pieniądze łącznie z opłatami pocztowymi lub wymienimy produkt na inny, wybrany przez Ciebie produkt.

 

Jeśli towar nie zostanie uznany za wadliwy lub uszkodzenie jest spowodowane niewłaściwym użyciem, przypadkowym uszkodzeniem lub zużyciem, nie wydamy towaru zastępczego ani nie zaciągniemy kredytu, a Ty będziesz odpowiedzialny za wszelkie koszty poniesione w związku ze zwrotem towaru do nas.

 

Możemy zadać Ci dalsze pytania przed lub w trakcie procesu zwrotu lub udzielić zaleceń dotyczących użytkowania produktu, aby ograniczyć niepotrzebne zwroty. Prosimy o pomoc naszemu zespołowi obsługi klienta, dostarczając jak najwięcej informacji na temat wszelkich zgłoszonych usterek.

 

 

 

Zwroty i zwroty

Przed zwróceniem jakichkolwiek towarów prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta. W niektórych okolicznościach otrzymasz numer autoryzacji zwrotu towaru (RMA), który należy dołączyć do zwracanych produktów.

 

Jeśli jesteś posiadaczem konta, możesz wygenerować numer RMA, logując się na swoje konto, wybierając Moje zwroty i postępując zgodnie z instrukcjami. Jeśli jesteś gościem, możesz wygenerować numer RMA, klikając tutaj.

 

Wszelkie niechciane lub nieautoryzowane zwroty mogą zostać zutylizowane. Obecnie posiadamy system WEEE (Waste Electrical and Electronic Equipment), który umożliwia zwrot starego, niechcianego sprzętu elektrycznego: więcej o programie możesz przeczytać tutaj.

 

Nie ponosimy odpowiedzialności za przedmioty, które zaginą lub zostaną uszkodzone w transporcie. Zalecamy wysyłanie zwrotów przesyłką poleconą, w pełni ubezpieczoną na pełną wartość towaru, zapewniającą opłacenie właściwej kwoty przesyłki. Masz obowiązek należycie dbać o towary znajdujące się w Twoim posiadaniu.

 

Zwroty muszą zostać odebrane w ciągu 10 dni roboczych od skontaktowania się z naszym Działem Obsługi Klienta. Jeśli przedmiot nie zostanie zwrócony w tym terminie, możemy go nie przyjąć.

 

Po otrzymaniu zwróconego produktu dokładnie go przetestujemy, aby zweryfikować usterkę. Sprawdzenie i wysłanie zamiennika lub przyznanie kredytu może zająć do 5 dni roboczych.

 

Upewnij się, że wszystkie zwracane produkty są bezpiecznie zapakowane i wysłane na poniższy adres, z numerem RMA (jeśli dotyczy), pełnym imieniem i nazwiskiem, oryginalnym numerem zamówienia i powodem zwrotu napisanym na zewnątrz:

 

Adres do zwrotów: prosimy o kontakt poprzez naszą skrzynkę e-mail.

 

Nasza obietnica dla klientów

elfbarpolska.com chce być organizacją , która na pierwszym miejscu stawia potrzeby klienta. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić sprawną i profesjonalną obsługę. Obiecujemy:

 

 1. postępować w sposób profesjonalny i zawsze zachowywać się uprzejmie
 2. aby niezwłocznie zająć się Twoim zapytaniem lub wyjaśnić przyczynę opóźnienia
 3. wysłuchać i zapytać o zdanie
 4. aby dotrzymać wszelkich złożonych obietnic
 5. być otwartym i uczciwym oraz jasno wyjaśniać nasze decyzje
 6. przeprosić , gdy popełnimy błąd i naprawić wszystko
 7. zaakceptować Twoje prawo do złożenia skargi i zagwarantować pełne dochodzenie i przemyślaną odpowiedź

traktować Ciebie i Twoje dane z szacunkiem

Copyright © 2024 Elfbarpolska.

WARNING: The products sold on  Elfbarpolska.com may contain nicotine, a highly addictive chemical. Products offered on the website are not intended for use by minors under the age of 18, pregnant or breastfeeding women, individuals with cardiovascular problems, people with seizure disorders, or anybody who should avoid using tobacco or nicotine products for medical reasons. Always keep electronic cigarettes out of the reach of children.